Dlaczego my

Oto 7 powodów, dla których warto uczyć się w Świecie Języków:

1 Profesjonalna kadra
Każdy z naszych lektorów posiada wyższe wykształcenie językowe oraz doświadczenie dydaktyczne. Nasza kadra lektorska stosuje efektywne i sprawdzone metody nauczania oraz zapewnia przyjazną i bezstresową atmosferę. Są to osoby dynamiczne, z inwencją i ciepłą, interesującą osobowością.

2 Możliwość wyboru metody
Wybór Metody należy do Ciebie! W zależności od Twoich potrzeb i predyspozycji językowych proponujemy metodę Direct English, Komunikatywną lub standardową. Każda z nich jest metodą efektywną i rozwijającą umiejętności językowe. Nauka w "Świat Języków" jest połączeniem intensywnej pracy, przyjemności oraz przebiega w miłej, nieskrępowanej i motywującej atmosferze, pozwalającej szybko przełamać barierę językową.

3 Małe grupy: mni grupa (4-6 osób), grupa regular (7-10 osób) lub zajęcia indywidualne
Tylko w przypadku niewielkiej liczby osób w grupie istnieje możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach i częstego zabierania głosu.

4 Zróżnicowanie grup pod względem wieku oraz poziomu
Stosujemy podział wg poziomu zaawansowania dla każdej grupy wiekowej (dzieci, młodzież, dorośli). Ma to ogromne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu w efektywnej nauce języków obcych.

5 Dobra cena
Biorąc pod uwagę małą ilość osób w grupie, dużą ilość oferowanych przez nas godzin lekcyjnych, bezpłatne konsultacje językowe oraz konwersacje z native speakerem - nasze ceny są naprawdę atrakcyjne!

6 Nowoczesny sprzęt.  Nasza szkoła nieustannie poszerza swoją ofertę tak aby nauka języka obcego była jeszcze bardziej skuteczna i atrakcyjna, do nauki języków obcych wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt w postaci tablic interaktywnych wraz z oprogramowaniem językowym,projektorów,notebooka, dvd.

7 Atrakcyjne rabaty i Odpłatność ratalnaProponujemy bardzo dogodną formę opłat za kurs w 6 lub 8 nieoprocentowanych ratach.Wysokość rabatu i cena kursu zależą od Ciebie! Możesz uzyskać nawet 15% rabatu!

Wykonano w DeryDesign