Kursy językowe dla firm

Prowadzimy ogólne i specjalistyczne szkolenia językowe (np. English for Business, Wirtschaftsdeutch) na zlecenia firm i instytucji w zakresie języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Szkolenia są specjalnie opracowane pod kątem potrzeb danego przedsiębiorstwa lub grup pracowników, po przeprowadzeniu analizy potrzeb oraz testów kwalifikacyjnych. Czas i miejsce zajęć dostosowane są do życzeń naszych klientów. Gwarantujemy ciągłość realizacji programu szkolenia oraz możliwość jego modyfikacji w trakcie kursu. Poprzez indywidualne dostosowanie programu nauczania do wymagań klienta przyczyniamy się do zawodowego rozwoju pracowników firmy, a co za tym idzie do podnoszenia standardu oferowanych przez Państwa usług.

Oferujemy również szkolenia dla kadry menadżerskiej w grupach jedno lub dwu osobowych, wg indywidualnych ustaleń dotyczących między innymi miejsca, terminu, intensywności jak i tematyki nauczania. Celem takich szkoleń jest nabranie większej pewności siebie i biegłości w posługiwaniu się językiem obcym przez osoby znajdujące się na stanowiskach kierowniczych.

Jeśli wyrażą Państwo zainteresowanie naszą ofertą prosimy o kontakt z naszą szkołą w celu przedstawienia szczegółowej oferty, określenia poziomu zaawansowania poszczególnych uczestników oraz doboru odpowiedniego programu kursu.

Wykonano w DeryDesign